Балкерні вантажні перевезення

Міжнародні перевезення сипучих та наливних вантажів безтарним способом – надійний та економічно вигідний спосіб перевезення.

Балкерные перевозки подходят
для транспортировки грузов:

Зернові, злакові, бобові культури

Мінеральні добрива

Сировина: руда, вугілля, пісок, вапно, вапняний шпат і т.д.

Перероблена сировина: збагачені руди, кокс

Осуществляем балкерные перевозки
железнодорожным, морским и автотранспортом

Перевезення вантажів залізничним транспортом

Для залізничного перевезення навальних вантажів ми використовуємо вагони, напіввагони, платформи, хопери, криті склади, що саморозвантажуються.

Фахівці «Fair Logics» оформляють всю необхідну для транспортування вантажу документацію, а також забезпечують експедирування по всьому маршруту.


Перевезення вантажів морем

Для перевезення безтарного товару морем ми використовуємо балкери — спеціалізовані судна, пристосовані під сипкі вантажі.

Балкерні перевезення здійснюються з урахуванням договору морської доставки.

Наша компанія надає послуги з агентування морських суден, сприяє в оперативному виконанні вантажно-розвантажувальних робіт, здійснює митне очищення вантажів, що прибувають/відбувають, і т.д.


Перевезення вантажів автотранспортом

Компанія «Fair Logics» здійснює перевезення навальних та сипучих вантажів тонарами, самоскидами та іншим спеціалізованим автотранспортом.

Фахівці компанії виконують митне оформлення імпорту та експорту, а також надають інформаційну підтримку щодо всіх нюансів перевезення навальних вантажів.

 

Перевезення балкерних вантажів з «Fair Logics» —

завжди висока якість послуг та надійність