Формирование партии сборного груза

Доверьте свой груз профессионалам!

Збірні вантажі дуже вигідні для представників бізнесу.

Подібні послуги у сфері перевезень не потребують підвищеної оперативності.

Завдяки присутності у нашому житті збірних перевезень

стає можливим розвиток бізнесу практично у будь-якій точці земної кулі.

Як це відбувається

Вартість перевезень безпосередньо позначається на формуванні ціни будь-якого товару. І якщо є можливість її знизити, це позначиться як на рівні продажів, так і на діяльності підприємства у цілому. Одним із варіантів скорочення витрат на перевезення стає саме формування збірних вантажів.

За «загальним» маршрутом вантажі різних компаній доставляються одним транспортним засобом. При цьому вартість такого транспортування буде поділена між її учасниками. Це може означати лише одне: витрати кожної компанії знижуються і дуже значно.


Переваги збірних вантажів

Як правило, у складі партії доставляються вантажі із масою, що коливається від кілограма до центнера. Компанія може вибрати і відповідний транспорт, і найкращий маршрут, при цьому суттєво скоротити час перевезення. Це, у свою чергу, збільшить швидкість обороту коштів, а значить, позначиться на стані бізнесу в цілому.

Крім оперативності та мінімальних витрат існують додаткові переваги. Наприклад, збірні вантажі підлягають страхуванню, перевезення відстежується на кожному етапі за допомогою сучасних технологій. Збірний вантаж може бути додатково упакований компанією, що також забезпечує безпеку в дорозі.


Формування партії збірного вантажу

Відправлення збірних вантажів суттєво відрізняється від варіанта попутної доставки. Перед перевезенням збираємо партію, у якій об’єднуємо товари зі схожими характеристиками і, звичайно, загальним пунктом призначення — при цьому мають бути точно дотримані всі вимоги логістики. Комплектування здійснюється на складі компанії.


Етапи збірних вантажних перевезень

  1. Транспортування від відправника, зберігання штучного товару на складі компанії до того, як замовлення буде остаточно сформоване.
  2. Упаковка вантажу для його збереження під час транспортування з урахуванням транспорту, задіяного у перевезенні, особливостей вантажних та завантажувальних засобів.
  3. Оформлення документів із супроводу вантажу. Якщо вантаж доставлено з-за кордону, потрібно заповнення митної декларації.
  4. Доставка вантажу до місця призначення із використанням відповідних видів транспорту.
  5. Розвантаження та доставка вантажу за адресами. Міжнародні перевезення доповнюються розмитненням та отриманням відповідних документів.

 

Обговоріть подробиці збирання та транспортування замовлення з нашим оператором.
Просто залиште заявку, і ми зв'яжемося з вами.