Консолидация

Оптимизируйте перевозки ваших грузов!

Консолидацией грузов называется сбор и хранение небольших партий товаров
от разных отправителей с их последующей перевозкой по одной транспортной накладной.

От того, насколько грамотного и оперативного будет завершен этап консолидации,
зависят скорость отправки товара, его безопасность, а также размер экономии ваших средств.

Забір вантажу у клієнта

Послуга користується попитом у клієнтів, оскільки дозволяє суттєво економити час на транспортуванні вантажу на консолідований склад.

Якщо ви хочете заощадити на оплаті додаткових послуг, ви можете доставити вантаж на наш найближчий склад.

Упаковка вантажів

Іноді клієнти надають вантажі в упакованому вигляді. Але є велика ймовірність, що незнання та недотримання правил і норм упаковки можуть стати причиною псування вантажу під час етапу транспортування.

 

Наші фахівці пропонують доупаковку вантажу — популярну додаткову послугу, яка забезпечить збереження вантажу та дбайливу доставку будь-яких товарів.

Тарування — визначення точної ваги вантажу

Вартість перевезення товару зазвичай залежить від ваги, розміру вантажу, а також відстані транспортування. Тарування — важливий етап для всіх учасників процесу перевезення, оскільки надає можливість точно визначити розмір оплати доставки товару у складі збірної партії вантажів для кожного клієнта.

 

Процес зважування відбувається за допомогою спеціальної точної техніки. Також визначаються розміри одного вантажного місця (ширина, висота, обсяг), після чого наші фахівці роблять підсумкові розрахунки та виписують замовнику рахунок.

Сортування збірних вантажів

Етап сортування дозволяє оптимально розмістити всі вантажі в одному транспортному засобі, а також сформувати партії однорідних товарів та розділити товари за критерієм «напрямок доставки».

 

Співробітники консолідованого складу сортують товар за видами, аби забезпечити максимальну безпеку вантажу та виключити вірогідність змішування абсолютно різних груп товару, наприклад, побутової хімії з продуктами харчування.

 

Наші фахівці з логістики, які відповідають за складання та аналіз маршруту, забезпечують високу швидкість формування збірних партій вантажів.

Консолідація вантажів — той етап, що дозволяє формувати партії збірних вантажів та забезпечує максимальну швидкість доставки товару. Також вона дозволяє значно зменшити фінансові витрати та спростити процес підготовки документів під час перевезення малогабаритного вантажу чи постійних невеликих партій товару.

 

Професіоналізм наших співробітників, відповідальних за тарування, пакування і сортування вантажів — 

запорука дбайливої та своєчасної доставки ваших товарів.

 

Дізнайтесь більше про консолідацію вантажів у нашого менеджера.
Просто залиште заявку, і ми зв'яжемося з вами.